Меню Затваряне

Стендъп във Варна с Комеди Клуб България

Комеди Клуб България във Варна - Билети

Едни от най-добрите български комедианти ще те карат да се смееш на фона на морето.

Комеди Клуб България отново ще зарадва почитателите на смеха във Варна. През лятото на 2025 г. морската столица ще се превърне в епицентър на хумора с поредица от стендъп шоута на открито в култовия Клуб Хоризонт, както и със специалното издание на Фестивал на Комедията Варна.

Лятна програма на Комеди Клуба във Варна:

През юни, юли и август, варненската публика ще има възможност да се наслади на стендъп комедия под звездите. Клуб Хоризонт – една от най-емблематичните локации на морския бряг – ще бъде домакин на серия от незабравими вечери с водещите комедианти на България.

Дати на шоутата в Клуб Хоризонт:

  • 29 и 30 юни
  • 20 и 21 юли
  • 10 и 11 август

На сцената ще излязат звездите на Комеди Клуб България, сред които:

  • Иван Кирков
  • Петя Кюпова
  • Ники Банков, Александър Деянски, Ицо Радоев, Емо Йоцов и още любими лица от стендъп сцената

Всяко шоу ще предложи различна комбинация от комедианти и свеж материал, вдъхновен от летните преживявания, морето и живота в България.


Фестивал на Комедията Варна – 7 август 2025

Специалното събитие за сезона е Фестивал на Комедията Варна, който ще се проведе на 7 август, отново в Клуб Хоризонт. Това ще бъде кулминацията на лятната комедийна програма – една вечер, събрала най-доброто от българската стендъп сцена.


Това лято, избери смеха – избери Комеди Клуб България!